Yeni Haberler
Bigo Live Nasıl Para Kazanma
Bigo Live Nasıl Para Kazanma

Bigo Live Nasıl Para Kazanma

Bigo Live Nasıl Para Kazanma birden fazla yolu olsa da, bu uygulama gerçekten kolayca para kazanmanın iyi bir yolu. Bir yaşam tarzı tercihi olarak para kazanma yollarından biri olan Bigo Live ile para kazanmanın tüm yollarını bu yazımızda topladık. Bigo Live para kazanma yöntemleri sayesinde söylediklerimizi uygularsanız para kazanmamak için hiçbir nedeniniz kalmaz.

Bigo Live

Pek çok kişinin kullandığı uygulamalardan biri olan Bigo Live, insanlarla tanışma, sosyalleşme ve sohbet etme imkanı sunuyor. Sosyalleşme amacıyla kurulan bu uygulamada birçok kişi canlı olarak tanışma fırsatı buluyor. Canlı yayın yoluyla iletişim kuran kullanıcıların bir kısmı para kazanmak için bu uygulamayı tercih ediyor. Bu makale Bigo Live ile para kazanmak isteyenler için bir rehberdir.

https://www.youtube.com/watch?v=9q48Rp88_lw

Bigo Live’da Para Kazanmak İçin Gerekli Şartlar Ve Tutarlar

Bigo Live Nasıl Para Kazanmanız için belirli alt limite dayalı koşullar vardır. Bunlar aylık ve haftalık olarak 2’ye ayrılır. Haftalık görevleri tamamlayarak kazandığınız para miktarını artırabilirsiniz. Bu görevlerin para kazanma açısından pek bir etkisi olmasa da görevler yayınlandığı için takipçi kazanmanızı sağlar.

Bigo Live Nasıl Para Kazanılır?

Aylık görevler için Bigo Live Nasıl Para Kazanma sizin için belirli bir miktar belirler. Örneğin ayda 20 gün 2 saat yayın yapmanız isteniyor. Yayın süresi için belirlenen tutarı tamamladıktan sonra size gelen Bigo Canlı fasulyeleri banka hesabınıza çekebilmeniz için belirli alanlar aktif hale gelir.

Bigo Live'da Para Kazanmak İçin Gerekli Şartlar Ve Tutarlar

210 büyük fasulye = 1 dolar. Ayrıca gönderilerde aldığınız özel hediyeler elmas değerindedir. Elmaslar, uygulama için özel olarak oluşturulmuş sanal hediyeler satın almanızı sağlar. Ama fasulye ile böyle hediyeler alamazsın. Fasulye ile hediye almak istiyorsanız tek yapmanız gereken fasulyeleri pırlantaya dönüştürmek. Fasulye elmasa dönüşür ama bir daha fasulyeye dönüşmez. Kısacası, fasulyeler nakitle takas edilebilir, ancak elmaslar değiştirilemez.

210.000’den az çekirdeğiniz varsa, 1000$’ın altındaki miktar genellikle 3-5 iş günü içinde hesabınıza yatırılır. 210.000’den fazla fasulyeniz varsa, genellikle 25-30 iş günü içinde hesabınıza 1.000 ABD Doları veya daha fazla kredi verilir.

Yayıncı Veya İşveren Olarak Para Kazanın

Bigo Live platformunda birçok kişi yeteneklerini canlı olarak göstererek para kazanabilir. Uygulama üzerinden bazı şartların yerine getirilmesi ile sunucu, yayıncı veya işveren olarak para kazanmanın yolları bulunmaktadır. Sunucu olarak çalışan kişi yani yayıncı, mobil canlı yayın ile belirlenen aylık hedef kişi sayısına ulaşmaya çalışır. Hedeflenen kişi sayısına ulaşıldığında, yayıncı olarak çalışan kullanıcı belirtilen maaşı alır. Hedef kitleye ulaşmak, tanıtım, popülerlik, takipçi sayısı gibi çabalarla sağlanabilir.

Yayıncı Veya İşveren Olarak Para Kazanın

Her gün kendi özel yayın saatinizi ayarlamanızı öneririz. Örneğin, saat 18:00 arasında yayın yapmalısınız. ve akşam 9:00 her gün. Bu saatlerde sabit yayın açarak Bigo Live kullanıcılarını tanıyabilirsiniz. Ayrıca her gün aynı saatte girdiğiniz için hayran topluluğunuz Bigo’da tam saat 18:00’de sizi bekliyor olacak.

Uygulamada İşveren Olarak Çalışma

Uygulamada işveren olarak çalışmak, yayıncıları işe almayı ve büyük bir ekip oluşturmayı gerektirir. Ayrıca işveren olabilmek için Bigo tarafından belirlenen şartların sağlanması zorunludur. İşveren olarak para kazanmak istiyorsanız işiniz biraz daha zor. Pazarlama ve yönetimde çok iyi olmalısınız ve ayrıca yayıncılarınıza bağışta bulunmalı ve bağışta bulunmalısınız. Sunucu ekibiniz büyüdükçe, yeni insanlar onlara bağış ve hediyeler göndermeye başladıkça kazancınız artacaktır.

Bigo Live Nasıl Para Kazanma ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha detaylı arama yapabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

BIGO’da ne kadar kazanabilirsiniz?

Uygulamadaki çoğu kişi ayda ortalama 320$ kazanabilir . Bigo’da para kazanmanın yollarını öğrenmekle ilgileniyorsanız, en iyi yöntemler için okumaya devam edin

Bigo’da nasıl doğrulanırsınız?

Sağ alt köşedeki (Profil Sayfası) düğmesine tıklayın. 
BIGO ID’niz görüntülenecektir. 
İşlemi başlatmak için doğrulama mesajına tıkladıktan sonra. 
Ardından, kullanmanız için size 6 haneli bir doğrulama kodu (120 saniye geçerli) gönderilecektir

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir