Yeni Haberler
Google Anket Doldurarak Para Kazan
Google Anket Doldurarak Para Kazan

Google Anket Doldurarak Para Kazan

Google Anket Doldurarak Para Kazan ödülleri yalnızca Android telefonlarda değil, Apple telefonlarda da mevcuttur. (Apple kullanıcıları kazandıkları parayı PayPal üzerinden alabilirken, Android kullanıcılarının kazançları Google Play’e kredi olarak yatırılır. Yani kazanılan parayı uygulama, film ve kitap indirmek için kullanabilirsiniz.)

Google Surveys Rewards

Google Surveys Rewards sayesinde anket doldurarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? 50 milyon kez indirilen Google Ödüllü Anketler uygulamasını kullanarak nasıl para kazanılacağını öğrenmek istiyorsanız yazımızı dikkatle okumanızı öneririz. Google Survey para kazanma sistemi nasıl çalışır? Google Ödüllü Anketler uygulamasından para kazanma yollarına geçmeden önce bu uygulamanın çalışma prensibini açıklamamız gerekiyor.

Google Anket

Uygulamayı indirdikten sonra Google hesabınızla oturum açın. Daha sonra bir ön anket alacaksınız. Bu anket sizi tam olarak tanımak için yapılıyor. Nerede yaşıyorsun, Mesleğiniz nedir? Cinsiyetin ne?

Bu tür soruları tamamlayarak bir anlamda kullanıcı profilinizi tamamlamış olursunuz. Google Anket Doldurarak Para Kazan anketler, temelde kullanıcıların son alışveriş deneyimleri hakkında bilgi toplamaya yönelik bir uygulamadır. Başka bir deyişle, bir alıcı olarak, size sorulan anket sorularına kesinlikle cevaplarınız var.

Google Surveys Rewards’da yanıtlamanız gereken anketleri tamamlamanız yaklaşık 20 saniye sürer. Yani çok kısa sürede cevaplanabilecek sorulardan bahsediyoruz. Cevapladığınız her soru için 20 kr ile 2 TL arası para hesabınıza yatırılacaktır. Paranız belirli bir miktara ulaştığında, Google Play’de harcayabileceğiniz krediniz olur.

Daha fazla anket almak için ne yapmalıyım? Google Surveys Rewards, size sık sık alışveriş deneyiminizle ilgili sorular sorar. Telefonunuzun GPS’i etkinse, daha fazla anket doldurma seçeneğiniz olur. Google, GPS sayesinde ziyaret ettiğiniz yerleri öğrenir ve bu yerler ve bu yerlerdeki işletmeler hakkında anket soruları gönderir.

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Telefonunu Hep Güncel Tut

Bu nedenle, telefonunuzun GPS’ini her zaman açık tutması Google Surveys Rewards için çok önemlidir. Konumunuz her zaman açık olmalı ve ayrıca uygulamanızı düzenli olarak güncellemelisiniz. Google Anket Doldurarak Para Kazan ödüllü Anketler uygulamasını güncel tutmalısınız. Bu nedenle telefonunuzun güncellemeleri otomatik olarak aldığından emin olun. (Güncellemeleri WiFi açıkken yaparsanız daha iyi olur, mobil data harcamazsınız.)

Elbette her gün onlarca anket doldurmak harika olurdu. Sonuçta anketi doldurursanız para kazanırsınız. Ancak bu çoğu zaman mümkün değildir. Yani uygulamayı indirirseniz anketlerin devamlılığı garanti edilmez. Ancak, bazen anket sayısı yüksek olabilir ve bazı günler hiç anket yapılmayabilir.

Uygulamayı güncel tutun ve anket geldiğinde bildirim özelliğini açın. Bildirim alındıktan sonra anket sorularını yanıtlayın. Kadınların daha şanslı olduğu söylenebilir. Düzenli alışveriş yapan kadınların online alışveriş deneyimi daha fazla olduğu için bu kişilere anket gönderme oranı görece daha yüksek.

Anket Alınabilecek Yerler

Alışveriş merkezleri ve mağazaları ziyaret ederek anket alma şansınızı artırabilirsiniz. Google Surveys Rewards’un alışveriş deneyimi ile ilgili olduğunu ve GPS üzerinden yapıldığını söylemiştik. Mağazaların sık olduğu sokaklarda yürümek anket alma sıklığını artırmaktadır.

Bazen size sahte anketler gönderilir. Başka bir deyişle, hiç gitmediğiniz bir yer hakkında size sorular sorulacak. Bilmediğiniz bir işletmeyle ilgili bir anket sorusuna yanıt verirseniz, Google bunu “para kazanmak için yanıltıcı bir yanıt” olarak değerlendirir ve uzun vadede anket sayınız azalabilir. Yani bilmediğiniz yerlerle ilgili sorular sadece “anket doldurup biraz para kazanayım” şeklindedir. Kafanla bakma.

Anket Alma Sıklığı

Şunu da belirtmekte fayda var: Eylül-Aralık, Yılbaşı ve Kara Cuma gibi nedenlerle dünya genelinde alışverişin arttığı bir dönemdir. Bu dönemde alım sayısı artacağından anket alma sıklığı da artacaktır. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Google Anket Doldurarak Para Kazan ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha detaylı arama yapabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri neler diye düşünenler için yeni iş fikirleriyle harekete geçmek isteyen ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir