Yeni Haberler
Kripto Para Kazanma Uygulamaları
Kripto Para Kazanma Uygulamaları

Kripto Para Kazanma Uygulamaları

Kripto Para Kazanma Uygulamaları ile biliyorsun, madencilik kullandığın cihazı yorar. Bu nedenle bulut madenciliğini tercih etmek daha mantıklı. Bulut madenciliği uygulamaları, telefonunuzun gücünü kullanmadan para kazanmanızı sağlar. Burada madenciliği yapmıyorsun, sadece bir pay alıyorsun. Tek yapmanız gereken uygulamayı düzenli olarak ziyaret etmek.

Lite ve Pro Sürümü

Ücretsiz olan Lite sürümünü değil, Pro sürümünü öneririm. Bu senin kararın. Lite sürümünü ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Pro sürümü İndirmek için bir kez satın almanız gerekir. Şu anda 11.99 TL fiyatı var. Ben aldığımda fiyatı daha düşüktü, ileride artabilir. Bulut madenciliği için en iyi uygulamadır. Para vermekten korkmayın. Parasının karşılığını zamanla alacaktır. (İndirme ücretinden bahsediyorum. Yatırım tavsiyesi yok.)

Kripto Para

Her 3 saatte bir düğmeye basmalısınız. Uygulamayı kapatsanız bile kazanmaya devam edersiniz. Telefonda bitcoin kazanmak için güzel bir uygulama. Para çekme limiti çok düşük, 0.00001 BTC topladığınızda çekebilirsiniz.

Açılan sayfada cihazınıza uygun Google Play veya App Store butonunu göreceksiniz, basın. Ücretsiz kullanım için Lite sürümünü veya ücretli kullanım için Pro sürümünü seçerek indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

StromGain

StormGain, ücretsiz bulut madenciliği uygulamalarından biridir. Tek yapmanız gereken her 4 saatte bir düğmeye basmak. Ayrıca ilk kez kayıt olduğunuzda size 10 USDT kazanma fırsatı verir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra belli bir süre vardır. Bu süre boyunca her 4 saatte bir düğmeye bolca basmayı unutmayın. Belirli adımlarda size ekstra USDT verecektir. (Toplam 10 USDT).

Birikmiş paranızı 10 USDT’ye ulaştıktan sonra buradan uygulama cüzdanınıza aktarabilirsiniz. Ancak uygulamanın bulut madenciliği kısmından kazandığınız parayı çekemezsiniz. Bu parayı yatırım yapmak için kullanmalısınız. Yatırımınızdan kazandığınız para çekilebilir.

İşlerin nasıl yürüdüğünü anlamak için öncelikle uygulamanın sağladığı demo hesabını kullanıp yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Açılan sayfada önce bir hesap oluşturup giriş yapabilirsiniz. Ardından telefonunuzdan kripto para madenciliği yapmaya başlayabilirsiniz ve Kripto Para Kazanma Uygulamaları sayesinde para kazanmaya en hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz

Henüz Piyasaya Çıkmamış Para Pazandıran Uygulamalar

Bu uygulamalar ile belirli aralıklarla kazı yaparak jeton kazanıyorsunuz. Ama bu para piyasada yok. Gelecekteki pazara girme vaadidir. Başka bir deyişle, çabalarınız boşuna olabilir, ancak kazanç elde edebilirsiniz. Telefondan madeni para çıkarmak için telefonunuzun gücünü kullanmazsınız, bu nedenle uygulama kapalıyken bile kazanmaya devam edersiniz. Düğmeye düzenli olarak basmak yeterlidir. Normalde 24 saatte bir. Bu sebeple zarar görmezsiniz. Ama belki gelecekte bir kar elde edebilirsiniz.

Kripto Para Kazanma Uygulamaları

Tekrar yazıyorum bu Kripto Para Kazanma Uygulamaları ile kazanıcağınız coin piyasada yok. O yüzden şimdilik bir değeri yok. Bazıları gelecekte piyasaya çıkacak. Bu kısa veya uzun bir süre sonra olabilir. O zaman kazandığınız şeyin değeri olacaktır. Ancak başlatılmamış sahte uygulamaların içinde olabilirler. Denemek size kalmış. Uygulamaların kazanç değerleri zamanla azalacaktır. Madeni para toplamaya erken başlamak daha faydalıdır. Bunu da unutma.

Şimdi size verdiğim ücretsiz kripto para kazanma uygulamaları ile düzenli olarak kripto para kazanabilirsiniz. Yani günün belirtilen saatinde uygulamayı ziyaret etmek yeterlidir.

Pipeflare (Açılan sayfada ilk kayıt olun. Uygulamayı indirin ve giriş yapın. 24 saat aralıklarla ZEC ve Dogecoin kazanabilirsiniz. ZEC ödemeleri anında yapılır. Dogecoin ödemeleri 1 Doge’da yapılır. Detaylı bilgi için yazımı okuyabilirsiniz. Bedava Kripto Para Musluk Sitesi – PipeFlare başlıklı makale.)

Cointiply (Açılan sayfada ilk kayıt olun. Uygulamayı indirin ve giriş yapın. Her 60 dakikada bir coin topluyorsunuz. Para çekme limitine ulaştığınızda Bitcoin, Dogecoin, Dash veya Litecoin olarak para çekebilirsiniz. ayrıca reklam izleyebilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir, anket yapabilir, görev yapabilir. Birçok yolu var vs. Detaylı bilgi için Telefondan Bitcoin Kazanma Uygulaması – Ücretsiz başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.) Kripto Para Kazanma Uygulamaları ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sitemiz içeriklerleri alakalı daha kapsamlı arama sağlayabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri neler diye düşünenler için yeni iş fikirleriyle harekete geçmek isteyen ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir