Yeni Haberler
Kripto Para Kazanma
Kripto Para Kazanma

Kripto Para Kazanma

Kripto Para Kazanma konusunu belli bir yatırımla yattığınız yerden çılgın rakamlar yapma fikriyle size gelenler gibi ele almayın. Yatırım yapmadan kripto para kazanmak mümkündür. Peki bu kripto paraları kim veriyor? Borsalar, yeni kripto projeleri.

Kripto Borsaları

Kripto borsaları ve yeni kripto projeleri neden size ücretsiz kripto vermelidir? Tabii bunu reklam ve kullanım durumlarını artırmak için yapıyorlar. Dağıtılan miktarın bir reklam sermayesinden beslendiğini anlamalısınız.

Kripto Para Kazanma

Kripto para kazanmanın üç popüler yolu vardır. Üyelik kripto hediyelerini değiştirin. Bir borsaya üye olursunuz ve KYC’yi doğrularsınız. O günün şartlarında 10-20 dolar gibi ödüller alacaksınız. Bonus fonları marjin işlemlerinde kullanabilir ve çekilebilir paraya çevirebilirsiniz. Sermayeniz üyeliğinizdir. Sisteme üye olarak borsaya 1 yeni kullanıcı kazandırmış olursunuz. Borsa size bu anlaşma için harcayacağı reklam sermayesinin bir kısmını verecektir.

Kazanma Yöntemleri

Bu yazıda isimlerden değil yöntemlerden bahsedeceğiz. Bununla birlikte, yakından araştırırsanız, “öğren ve kazan” mantığında kripto para birimi sunan birçok borsa olduğunu göreceksiniz. Düzenli olarak açık olan eğitim kurslarına katılarak, birkaç dakika video izleyerek ve testi cevaplayarak 10-20$ ve üzeri kripto hediyeleri alabilirsiniz.

Kısa Videolar İzleyerek Dolar Kazanın

Başvurulan sistemler üçüncü en popüler Kripto Para Kazanma yöntemleri arasında. Çoğunlukla yeni kripto para projeleri tarafından kullanılır. Airdrop’a kayıt oluyorsunuz ve referansınızla onlarca hatta yüzlerce kişiye kayıt oluyorsunuz. Böylece yeni çıkan projeden bir kripto ödülü kazanıyorsunuz. Bazen çok kazandırır, bazen hiç ödemez ama her zaman ilgili bir kazanç vardır. Değişim linkiniz üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek 10-20 dolar arasında davetiye bonusu (tavsiye bonusu) alabilirsiniz.

Liyakat peşinde koşarken dikkat edilmesi gerekenler sadece fare kapanında bedava peynir mi var? Kesinlikle herhangi bir sistemden kripto para kazandığınızda, karşılığında sisteme bir şeyler vermelisiniz.

KYC (Kimlik ve Yüz Tarama) bilgilerinizi güvenilmez değişim ortaklarıyla paylaşmayın. Kimliğinizden para kazanmak istiyorsanız, en azından güvenilir borsaları seçin. Dikkatli olmazsam ne olur? Her türlü takasta adınıza üyelik açabilirler ve sizi suça itebilirler ve masumiyetinizi ispat edemeyebilirsiniz. Terör örgütlerine kripto para transferi yapabilirler ve sizin adınıza aklınıza gelebilecek daha kötü şeyler yapabilirler.

Para Kazanabileceğiniz Sistemler

Antrenmanları izleyebileceğiniz ve para kazanabileceğiniz sistemler güzel ama çok güvenilir olmayan sistemlere paranızı boşa harcamayın. Bu yüzden bir ödül kazandığınızda, onu güvenilir cüzdanlarınızdan birine çekin. “Öğrenmek” için bir değişime kaydolmadan önce, biraz internet araştırması yapın ve ödeme belgesini kontrol edin.

Tavsiye topladığınız ve airdrop kazandığınız programların %80’i dolandırıcıdır. Böylece zamanınızı boşa harcamış olursunuz. Bu yüzden en azından zaman kaybetmemek için dolandırıcılık yöntemleriyle tanışın. Kripto Para Kazanma ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Google arama motorunu kullanarak sitemiz içeriğinde arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri neler diye düşünenler için yeni iş fikirleriyle harekete geçmek isteyen ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir