Yeni Haberler
Kwai Para Kazanma & Kwai Kazanç Hesaplama
Kwai Para Kazanma & Kwai Kazanç Hesaplama

Kwai Para Kazanma & Kwai Kazanç Hesaplama

Kwai Çin kökenli ünlü bir sosyal ağ olan Kwai, geçtiğimiz günlerde platformda bazı görevleri yerine getiren kullanıcılara para sunan bir kampanya olan Kwai Golds’u başlattı. Başlangıçta, sayısız insan olası dolandırıcılıktan şüphelendi. Ancak, Kwai ile ekstra para kazanmayı düşünüyorsanız, emin olun: kampanya resmidir.

Genel olarak, gerçekleştirilen her görev için, kullanıcı belirli bir miktarda Kwai Altını ile ödüllendirilir – bu, kampanyanın adı olmanın yanı sıra platform tarafından oluşturulan para birimini de ifade eder. Daha sonra, miktar paraya çevrilebilir, reale çevrilebilir ve banka havalesi veya Pix yoluyla çekilebilir. Eğer ilgileniyorsanız, uygulamada para kazanmak için en iyi stratejilere göz atın.

Kwai Kampanya nasıl işliyor?

 “Altın potasına ” giden yolu açıklamadan önce , ülkede büyük bir popülariteye sahip olan kampanya hakkında daha fazla ayrıntı bilmeniz gerekiyor . Önerilen görevler, günlük olarak check-in yapmak, video izlemek ve insanları uygulamaya davet etmek gibi görevleri içerir. Bunlar çoğu kullanıcı için çok basit ve erişilebilir etkinliklerdir. Ancak uygulamada para kazanmak o kadar kolay değil. Bunun nedeni 10.000 Kwai Altınının sadece 1 $’a eşdeğer olmasıdır.

Programa katılmak için sosyal ağda bir hesabınızın olması gerekir. Ancak, doğru bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız, arkadaşlarınız arasında veya hatta internette bir davet kodu arayın. Bu size birkaç sent garanti eder. Ayrıca uygulama, kampanya döneminde uygulamada hesap oluşturan yeni kullanıcılar için 0,80 R $ sunuyor.

Kimler Katılabilir?

Kampanya, uygulamanın en son sürümünde Android ve iOS cihaz kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Ayrıca, aktif bir çek hesabı veya e-cüzdan sahibi olmanın yanı sıra 18 yaşından büyük, Brezilya’da yaşıyor olmalısınız.

Kwai’de Nasıl Para Kazanılır?

Kwai'de Nasıl Para Kazanılır?

Artık girişimin nasıl çalıştığını daha iyi bildiğinize göre, işte uygulamada para biriktirmenin bazı yolları:

Davet Koduyla Kaydolun

Bağlantıya erişin, pembe düğmeye tıklayın, ardından kodu bağlamak için “Aç” a dokunun

Kayıt sırasında para kazanmak için, uygulamaya zaten sahip olan arkadaşlarınızla sohbet edin veya internette ayrı kodlar arayın. Buradaki en ilginç şey, kişiden size erişim bağlantısını göndermesini istemektir. Bunun nedeni, bazı durumlarda uygulamaya kodu girme düğmesinin görünmemesidir. Bağlantı elinizdeyken, talimatları izleyin ve sosyal ağa kaydolun.

Konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Google arama motorunu kullanarak sitemiz içeriğinde arama sağlayabilirsini

Arkadaşlarınızı Davet Edin

Kwai, birçok görevinin yanı sıra platforma diğer arkadaşlarını davet eden kullanıcılara para sunuyor. 16-29 Mayıs tarihleri ​​arasında gönderilen davetiyelerden 4 bin R $’a kadar kazanç sağlanabilecek. Ancak bazı kurallar vardır. Bu değere ulaşmak için 25 kişinin kodu ile üye olması ve platformu kullanması gerekmektedir. Ne kadar sık ​​kullanırsanız, davetiyeler için o kadar fazla para kazanırsınız.

Her kullanıcı davet edilen arkadaş başına 80 R $’a kadar kazanabilir. Liste boyunca bunun en karlı strateji olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden mümkün olduğunca buna odaklanın. Bu değerin nasıl dağıtıldığını öğrenmek için Kwai tarafından yayınlanan resmi değerler tablosuna göz atın. 

Gönderilen davetiyeler için programın sunduğu değerler tablosu. Kaynak: Kris Gaiato / Üreme

Ancak davetiye kodunuzu nasıl bulacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Uygulama açıkken, alttaki çubuktan profilinize (bir kişinin çizimiyle temsil edilen) erişin. Ardından yüzen “Kwai Bonus” düğmesine tıklayın. Ayrıca ekranın sağ üst köşesinde bulunan Kwai Altın parasına tıklayarak da kodunuza ulaşabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra, “Kwai” kelimesi ve 9 rakamdan oluşan kodunuzu bulana kadar parmağınızı aşağı kaydırın. Panoya kopyalamanın yanı sıra WhatsApp veya Telegram üzerinden göndermek için ekranın alt kısmındaki paylaş butonlarını da kullanabilirsiniz.

Kwai Günlük Aktivite 

3. Günlük Aktivite 

Uygulamada biriken bonusu çekebilmek için önce onu nakde çevirmelisiniz. Profilinize erişin ve ekranın üst kısmındaki “Kwai Bonus” düğmesine veya Kwai Altın para birimine tıklayın. Ardından bakiyenize ve ardından “Kullan” seçeneğine tıklayın. Madeni paraları yalnızca R $ 1’e eşdeğer 10.000 Kwai Altından nakde çevirmenin mümkün olduğunu belirtmekte fayda var.

İşlemi onaylayın ve bundan sonra “Çekin” seçeneğine dokunun. Çekilecek tutarı seçin ve hedef hesabı bilgilendirin. Uygulamanın kendisi aracılığıyla telefonu şarj etmek için parayı kullanmak hala mümkündür. Bunu yapmak için, sadece “Şarj” sekmesine tıklayın.

Minimum para çekme tutarı 1,50 R $ ve maksimum 20 R $’dır. Tutar talep edildikten sonra işlem 4 ila 5 iş günü içinde gerçekleştirilir. Kullanıcılar günde yalnızca bir kez para çekebilir.

Kwai nasıl para kazanıyor?

Kwai, kullanıcıların her etkinliğine jeton veya Altın verildiği bir ödül sistemi sağlar . Uygulamanın uygulama içi para birimi, kullanıcıların topladığı ve gerçek parayla değiştirdiği Kwai Altınları olarak adlandırılır

Kwai uygulaması ne işe yarar?

Kwai, kısa videolar ve trendler için bir sosyal ağdır . Komik kısa videoları keşfedin. Kayıtlarla, hayatınızın videolarıyla, günlük zorlukları oynayarak veya en iyi memleri ve videoları beğenerek sanal topluluğa katkıda bulunun

Kwai uygulamasının sahibi kimdir?

Su Hua Cheng Yixiao Platformdaki aktif kullanıcılar, ana uygulamasında günde ortalama 100 dakikadan fazla zaman harcıyor.

Kwai’nin kaç kullanıcısı var?

Toplamda 400 milyon kullanıcı ve günlük 40 milyona varan aktif kullanıcısıyla Kwai’nin birçok kişi tarafından WeChat, Weibo ve QQ’dan sonra dördüncü en büyük sosyal uygulama olduğuna inanılıyor.

Kwai uygulaması güvenli mi?

Bu uygulama, video ve fotoğraf oluşturma için eğlenceli özellikler sunarken, gizlilik endişeleri ve özgünlük eksikliği onu geri tutuyor . Video oluşturma araçları, TikTok’tan daha düşük olsa da neredeyse aynıdır ve fotoğraf düzenleme Snapchat gibidir

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir