Yeni Haberler
Mobil Uygulama İş Fikirleri
Mobil Uygulama İş Fikirleri

Mobil Uygulama İş Fikirleri 2023

Mobil Uygulama İş Fikirleri, Bir işe başlamaya hazırsanız ve bir yere bağlı olma fikrinden nefret ediyorsanız, mobil bir işe başlamak sizin için mükemmel olabilir. Para kazanmak için mobil iş fikirleri listemizde 14 iş modeli bulunmaktadır. Bunları incelemek için okumaya devam edin.

Mobil İş Nedir?

Müşterilere ürün ve hizmet sunmanıza ve farklı yerlere seyahat etmenize olanak sağlayan iş modeline mobil iş denir. Mobil girişimciler gerekli tüm araç ve gereçleri araçlarında taşıyabilir ve müşterilerine evde, başka yerlerde veya araçlarının hemen önünde hizmet verebilir (gıda kamyonlarını düşünün). Bir mobil işletmeye başlamanın en iyi yollarından biri, başlangıç maliyetlerinin genellikle düşük olması ve karlılığa daha hızlı bir yol sağlamasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=C97BdsdtWGY

Hayvan Bakımı

Evcil hayvan bakımı deneyiminiz varsa, ihtiyacınız olan tek şey mobil evcil hayvan bakımı işine başlamak için ekipmanınızdır. Hayvanların bakımı ve tedavisi için müşterilerinizin evlerine seyahat etmek zorunda kalacaksınız. Müşterileri, evcil hayvan sahipleri için gerekli olan bu mobil mağaza için internet reklamlarından bulabilirsiniz. Evcil hayvan endüstrisinde birçok girişim modeli olmasına rağmen, yürüyerek giden hizmetler giderek daha fazla kazanacaktır. Düzenli müşterileri çekmek ve hayvanlarla ilgilenmek için eğitilmeleri ve hayvanların sevilmeleri gerekir.

Mobil Uygulama İş Fikirleri

Niş Gıda Kamyonu

Muhtemelen hemen hemen her tür market için yiyecek kamyonu gördünüz, ancak en başarılı kamyonların hedeflendiği belirli alanlarda da işler var. Belki bir çeşit yiyecek (sandviç, simit veya kahvaltı) veya belki de belirli bir ülkeden (Meksika, İtalyan veya Çin) yemekler veya özel yiyecekler (vejetaryen, tatlılar veya organik). Gıda kamyonları Türkiye’de diğer ülkelerde olduğu kadar yaygın değildir. Bunun temel nedeni, izinler ve lisanslar hakkında karmaşık bilgilerin bulunmasıdır. En yaygın olanı, bu tür işletmeleri belediyelere danışarak kurma yetkisidir.

Parti Taşımacılığı Ve Organizasyonu

Parti Taşımacılığı Parti otobüsü, parti malzemelerini bir yerden diğerine taşımak için parti yöneticileriyle birlikte çalışır. Törenlerden resepsiyonlara kadar çeşitli alanlarda müşteri çekebilirsiniz. Doğum günü partisinin organizasyonu ve gerekli malzemeler bu işte en sık kullanılan iş türüdür. Parti misafirlerinin taşınmasına ek olarak, parti malzemelerinin taşınması da bu iş modelini içerir. Düzenli bir iş piyasasında sadık müşteriler kazanırsanız, bundan sürekli olarak yararlanabilirsiniz.

Mobil Uygulama Fikri Nasıl Hayata Geçirilir?

Mobil Uygulama Fikri Nasıl Hayata Geçirilir? Düşündüğünüz Kadar Zor Değil: Hayalinizdeki Mobil Uygulamayı 9 Maddede Hayata Geçirin

 1. Önce hedefleri ve tanımları konuşalım.
 2. Fikirlerinizi çizin.
 3. Çılgınlar gibi araştırma yapın.
 4. Wireframe.
 5. Uygulamanızın Back End’ini tanımlamaya başlayın.
 6. Modeli test edin.
 7. Başvuruları gerçekleştirin.

Ne Tür Uygulamalar Yapılır?

Ne Tür Uygulamalar Yapılır? Mobil uygulama türleri, yazılım dillerine ve kategorilerine göre ele alınabilir. Yazılım dilleri ya da yapıldıkları platformlara göre 3 tür uygulama vardır; native uygulamalar, hibrit uygulamalar ve web uygulamaları.

Mobil Uygulama Geliştirme Türleri Nelerdir?

Mobil Uygulama Geliştirme Türleri Nelerdir? Mobil Uygulama Geliştirme Türleri: Yerel, Hibrit, Platform Tabanlı Yaklaşımlar ve Daha Fazlası;

 • Yerel Uygulama Geliştirme.
 • Hibrit uygulamalar.
 • İleri Web Uygulaması Geliştirme (PWA).
 • Çapraz platform uygulama geliştirme yaklaşımı.
 • Platform tabanlı uygulama geliştirme yaklaşımı.
 • Mobil websiteleri.

İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha detaylı arama yapabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir