Yeni Haberler
nimo tv para kazanma

Nimo TV’de Para Kazanmak

Nimo TV’de Para Kazanmak ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Nimo TV’de para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız doğru yere geldiniz. Bu makale, oyunları yayınlayarak ve diğer insanların canlı yayınlarını izleyerek nasıl gerçek para kazanacağınızı gösterecektir. Başkalarının yayınlarını izlemek, gerçek paraya dönüştürülebilecek ödüller kazanmanıza yardımcı olabilir. Hatta oyun becerilerinizin bir videosunu hayranlarla paylaşabilirsiniz. Gördüklerinde, Paytm numaranızı kullanarak size gerçek para bağışlayabilirler.

Elmaslar

Nimo TV akış platformunda daha fazla elmas kazanmanın basit bir yolu var. Yayıncılar, izleyicilere ve kanal sahiplerine elmas dağıtmak için uygulamanın ödül sistemini kullanır. Her elmas 1,2 puana eşittir. Kullanıcılar ayrıca bu elmasları hediyeler ve çıkartmalarla değiştirebilirler. Elmaslar Nimo TV’de para kazanır, bu nedenle popüler bir yayıncınız varsa, elmaslarınızdan bazılarını onlara satmak iyi bir fikir olabilir.

Görüntüleme

Oyun meraklıları için Nimo TV hayati bir uygulamadır. Canlı yayınlarınızı izlemek için hayranlardan para almanızı sağlayan bir abonelik modeli vardır. Nimo TV’yi indirmek ücretsizdir ve editörlerin tercihlerinden biridir. Kullanıcılar mükemmel incelemeler yaptı ve uygulamayı 50 milyondan fazla kez indirdi. Bu yazımda Nimo TV üzerinden nasıl para kazanılır onu tartışacağım.

nimo tv abonelikler

Abonelikler

Nimo TV için video çekerken, uygulama ile nasıl para kazanılacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu akış hizmeti, kanalınıza bir abonelik oluşturmanıza ve içeriğinizi görüntüleyen her izleyici için bir komisyon kazanmanıza olanak tanır. Nimo TV’de, içeriğinizi elmaslarla izleyen izleyicilerin ödüllendirildiği uygulamanın ödül sistemi aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Bu elmaslar gerçek parayla değiştirilebilir. Bu elmasları, oyunda elde ettiğiniz canlı süre ve sınıf hedefleri olan KPI’nıza göre satın alabilirsiniz. Elmaslar gerçek parayla satın alınabilir veya kar için diğer yayıncılara satabilirsiniz.

Kazanç

Nimo TV, bir video oyunu akış sitesidir. Canlı akışlı oyunlar için bir platform sağlamanın yanı sıra, ödüller vererek içerikten para kazanır. Bir oyuncunun kazanabileceği en değerli eşya elmastır. Bir oyuncu ne kadar çok elmasa sahipse, o kadar iyidir ve ödemeleri o kadar yüksek olur. Elmaslar gerçek paraya çevrilebilir, ancak yalnızca oyuncu belirli hedeflere ulaşabilirse.

https://www.youtube.com/watch?v=4_f7kT-or6Y

Kanal Oluşturma

Telefonunuzda oyun akışı yaparak para kazanmak için Nimo TV’de bir kanal oluşturabilirsiniz. Nimo TV, özellikle mobil kullanıcılar için tasarlanmıştır, böylece oyununuzu telefonunuzdan yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılar sanal para bağışlayabilir veya başkalarının canlı yayınlarının videolarını izleyebilir. Ayrıca yayınlarınız sırasında izleyicilerinize özel hediyeler gönderebilirsiniz ve ay sonunda bunları gerçek paraya çevirirler.

Nmo tv kanal açma

Ödeme alıyor

Nimo TV’de ödeme almak, giriş yapmak ve oyun oynamak kadar kolaydır. Oyun, video oyunları ve canlı akışın bir karışımıdır. Yayın başına ücret olan KPS’den oyundaki en değerli öğeler olan hayranlardan yapılan bağışlara kadar çeşitli şekillerde ödeme alabilirsiniz. 16. seviyeye ulaştıysanız, “Fan Club”a üye olabilir ve buradan kazanmaya başlayabilirsiniz. Yayıncılar, belirli hedeflere ulaşmak için 1.200 ABD Doları ödül ödeyen Nimo Elite Yayıncılar programına da katılabilir.

Nimo TV’de Para Kazanmak ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha detaylı içeriklerimize ulaşmak için Google baz alarak arama sağlamanız mümkündür.

Nimo TV ne kadar ödüyor?

How much does Nimo TV Pay?
Yeni başladığınızda taban ücret 50$’dır . Ödeme, girdiğiniz saatlere dayalıdır. Nimo, yayıncılara günde en az iki saat ve ayda yirmi gün izlemelerini tavsiye eder

Nimo TV’de para kazanabilir misin?

Ortaklık Programı. Streamer başlatmak isteyen herkes, platformun kurallarına göre Nimo TV’ye kayıt olabilir ve hayatına başlayabilir. Oyuncular bir elmas sisteminden yayınlarından kâr etmeye başlayabilirler . Gerçek parayla değiştirilmek üzere mücevherlere dönüştürülürler.

Nimo TV’de nasıl yayıncı olunur?

1.OBS’yi indirin.
OBS’yi açın.
3.Sunucu ve Akış Anahtarını doldurun.
4.Canlı yayın kalitesinin ayarlanması.
Canlı içeriğin ayarlanması.
Akışı Başlatın.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir