Yeni Haberler
Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi
Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi

Reklam İzleyerek Para Kazanma Ek İş

Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi kazandığınız miktar çok büyük olmasa da boş zamanlarınızı gelire dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Günümüzde internet sayesinde çeşitli şekillerde ek gelir elde edebilirsiniz. Bir tanesi reklam izliyor. Yazımızda bu konu ile ilgili merak edilen noktalara değineceğiz.

Yaptırım Yapmadan Para Kazanma

Yatırım yapmadan para kazanabilir, boş zamanınızı cep telefonunuz veya bilgisayarınız ile geçirebilirsiniz. Bu alanda faaliyet gösteren platformlara üye olmanız ve platformların web sitelerini veya mobil uygulamalarını kullanmanız yeterlidir.

Reklam İzleyerek Uygulama Kullanarak Para Kazanma

Reklam izleyerek veya bir uygulama kullanarak para kazanma sözü veren herhangi bir platforma üye olmadan önce iyi bir araştırma yapmayı unutmayın. Aksi takdirde özellikle ödemeler söz konusu olduğunda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yazıda reklam izleyerek nasıl para kazanılacağı hakkında bilgiler bulacaksınız.

Video İzleme İle Para Kazanma

Hangi Uygulamalar Video İzlemekten Para Kazanıyor? Reklam izleyerek nasıl para kazanılır? Telefonda reklam izleme uygulamalarını nasıl kullanırım? Reklam İzlemek Ne Kadar Kazandırır?

Bilinirliği artırmak isteyen birçok şirket ve marka, reklamlarını görüntüleyenleri ödüllendiriyor. Bu ödüller hediye kartları, indirim kuponları veya nakit şeklinde olabilir. Reklam verenleri ve izleyicileri bir araya getiren çeşitli platformlar ve uygulamalar geliştirilmiştir. Bu platformlara üye olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Sistem normalde şu şekilde çalışır. Şirket reklam vermeye karar verir. Şirket, reklamları yayınlayan web sitesi veya uygulama ile ortaktır. Uygulama reklam göstermeye başlayacaktır. Sonuçta parasını şirketten alıyor. Uygulama, reklamları izlemeleri için kazançlarının bir kısmını üyelerine öder. Bu hediye çeki, indirim çeki veya nakit şeklinde olabilir. Üye olduğunuz site veya uygulamadan ödeme almak ve reklam izleyerek gelir elde etmek için uluslararası para transferi yapmanız gerekebilir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi,wise kullanıcısıysanız, çoklu döviz hesabı sayesinde birçok hesap bilgisine sahip olabilirsiniz. Bu da yurt dışından kesintisiz para alabileceğiniz anlamına gelir.

Şu anda USD, EUR, GBP, CAD, HUF, AUD, NZD ve SGD para birimlerinde hesap bilgileri almak mümkündür.

Web siteleri veya mobil uygulamalar üzerinden video izleyerek para kazanmanızı sağlayan platformlara erişebilirsiniz. Bazı platformların mobil uygulamaları da vardır. Bu, hareket halindeyken reklamları izlemenizi sağlar.

Reklam İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi uygulamalar ve web siteleri, yeni üyeler için giriş kurallarını değiştirmekte ve zaman zaman ülke kısıtlamaları getirmektedir. Platformlarda güncel bilgilerin takip edilmesi önerilir.

Reklam izleyebileceğiniz platformların hem mobil uygulamaları hem de masaüstü sürümleri olabilir. Ayrıntılı bilgi platformların resmi web sitelerinde bulunabilir. İşte denenecek bazı web sitesi ve uygulama örnekleri:

Swagbucks – Trustpilot 4,3 puan – 26.024 yorum Swagbucks, 2008 yılında Güney Kaliforniya’da kuruldu. Arama yapma, oyun oynama, anketleri tamamlama, çevrimiçi alışveriş yapma, reklamları veya videoları görüntüleme gibi görevleri tamamladığınızda SB olarak adlandırılan puanlar kazanırsınız. Puanlarınızı nakit veya hediye kartlarına çevirebilirsiniz. Her 100 SB, 1 USD’ye eşittir. Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Türkiye’den katılım mümkündür.

InboxDollars – Trustpilot 4,1 puan – 29,285 yorum InboxDollars 2000 yılında kuruldu. Aşağıdakiler gibi bir dizi çevrimiçi etkinlik yaparak para kazanabilirsiniz: Ör. e-posta okumak, anket yapmak, video izlemek, TV izlemek. Videoyu izledikten sonra bir kazı kazan kartı alacaksınız. Kazı kazan kartlarından genellikle 0,05-0,25 sente mal olur. Mobil uygulama veya web sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Türkiye’den katılım şimdilik mümkün değil.

iRazoo – Trustpilot 4,3 puan – 504 inceleme Uygulama indirerek, oyun oynayarak, anket doldurarak, video izleyerek ve teklif vererek para kazanabileceğiniz bir platformdur. Görevleri tamamladıkça farklı oranlarda puanlar kazanıyorsunuz. 3000 puan 5 USD ile ödüllendirilir.

Türkiye Katılımı Mümkün Olan Videolar

Web sitesinde kullanabilirsiniz. Türkiye’den katılmak mümkün ama videolar şimdilik kapalı. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Reklam İzleyerek Para Kazanma Ekşi ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulaması ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha detaylı arama yapabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir