Yeni Haberler

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı  ilk olarak, reklam izleyerek para kazanmanın nasıl çalıştığına bir göz atalım. Sistemin nasıl çalıştığını öğrenelim. Bu işi neden soğukkanlılıkla aldığımızı anlatmak istiyoruz. Neden önermediğimizi açıklayalım. Sistemin nasıl çalıştığını anladıktan sonra bunun sahte olduğunu anlayacaksınız.

Reklam Takip Siteleri

Reklam takip siteleri, reklam verenlerle reklam görenleri yani bu işten para kazanmak isteyenlerin bir araya geldiği bir platformdur. Ayrıca, bazı ek görevler gerçekleştirilebilir.

Bu platformlar, reklamverenin reklamlarını belirli bir süre boyunca üçüncü kişilere gösterir. Reklamı görüntüleyen üçüncü kişi (Üyeler, reklamı izleyerek para kazanmak için reklama tıklayanlar) 0,001 ila 0,01 dolar arasında değişen ücretler alır.

Çevrimiçi Para Kazanma Siteleri

Genellikle çevrimiçi para kazanma sitelerinden reklamlar gösterir. Reklam tıklamalarından para kazanan diğer web siteleri tanıtılır. Bu şekilde gönderen site sahipleri, sitelerine ziyaretçi çekmek için buraya reklam verirler. Reklamcıların buluştuğu bu platformlar onlar için potansiyel müşterilerdir. Sadece reklam izleyerek günde en fazla 0,1 ABD doları veya 10 sent (dolar kuruş) kazanabilirsiniz.Ama bu yöntem için de bir çözüm bulmuşlar. Asıl olay bundan sonra olmaya başlar!

Reklama tıkladığını iddia eden diğer kişileri bir ücret karşılığında işe alma fırsatı sunarlar. Bunlar tamamen “bot hesapları”dır ve ipler her zaman adminin elindedir. Yönetici muslukları kapattı mı ve tek yapabileceğiniz, “Aman Tanrım, neden bugün kimse reklama tıklamadı?” Diye şikayet etmek mi?

Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı  bitmedi. Çok para kazanmamızı istedikleri için çok çeşitli alternatifler sunuyorlar(!). Ücretsiz üyelikler için bot hesaplar için kiralama limiti bulunmaktadır. Ücretsiz üye iseniz bu normalde 100 Rent Ref yani kiralık hesap ile sınırlıdır. Ama merak etmeyin(!) Bunun da bir çözümü var!

Ücretli Üyelik

Ücretli üyelik paketleri sunuyorlar. Bu paketler ile kiralık referans sayınızı yani bot hesabı kiralama sayınızı arttırmış olursunuz. Maksimum para çekme limitiniz 2$’dan 20$’a yükselir. En çok yatırdığınız paranın %150’sini çekebilirsiniz! Örnek olalım, sağlıklı olalım.

Hesabınıza yatırılan bir miktar para da bu ara ödeme yöntemiyle ilgilenir. Türkiye’de dolar hesabınız yoksa öncelikle kazandığınız dolarları Türk Lirası’na çevirmelisiniz. Tabi o günkü TC Merkez Bankası döviz kuru baz alınmıyor!!!

Gönderdiğiniz miktarın yüzdesini belirlediler para biriminden bir ısırık söylerseniz, kazandığınız üç veya beş kuruşa değecek kaç komisyon ısırığı olduğunu bilmiyorum !!!

Türkiye’de yedek kulübesi kazanacak mı? Türkiye’de hesabınızın olduğu bankanın hakkı elbette bir ısırıktır!!! Bunları kaç kişi alacak bilmiyorum!

Peki, adamlar parayı ne zorluklarla kazandı, değil mi?!! En önemli şeyi kaçırdık!!! 1-2 ay deli gibi reklamlara tıkladılar. Bir tekne kiraladınız. Hesabınızı güncellediniz. Neredeyse para çekme limitine ulaştı. Birkaç gün içinde paranızın geri çekilmesini talep edeceksiniz. İçeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Daha detaylı arama yapabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Yönetici ustanın dükkanı kapattığını görüyorsunuz! Tüm para için tasarlanmış Tayland tatiline çoktan başladı!!!

Reklam izleyerek para kazanmak mümkün mü?

Kısacası internet üzerinden gerçek para kazanmak için kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de reklam izleyerek para kazanmanın KESİNLİKLE YOKTUR! Vakit kaybetmeyin diyoruz. Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı olduğu keşinleşti boşa vakitinizi harçamayın bu tür şeylerle

Reklamlardan uzak durmanızı ve para kazanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Daha karlı yollar var çünkü zamanınızı boşa harcamayın! Ekşi Sözlük’te “Reklam izleyerek para kazan” yazısının altındaki yorumları okuyabilirsiniz.

Bir web sitesi oluşturmak için reklam izleyerek geçirdiğiniz zamanı harcayın. Bir makale yaz. Web sitesini nasıl kurarım? bunu araştır. İnternetten gerçek para kazanma yolunda ilerleyin.

Para Kazanma

İş fikirleriyle ilgili ek makalelerimizi okuyun. Burada yazdığımız birçok yöntem reklamını 1 günde izleyerek 1 ayda kazanacağınızı düşündüğünüz parayı kazanın! Para kazandıran ve kazandırmayan yöntemler için bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Aramalar: internetten reklam izleyerek para kazanmak, reklam izleyerek para kazanmak, gerçek mi, reklam izleyerek para kazanmak, doğru mu, internetten reklam izleyerek para kazanılır mı? Reklam İzleyerek Para Kazanma Yalanı ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sitemiz içeriklerleri alakalı daha kapsamlı arama sağlayabilmek için Google baz alarak arama sağlayabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri

İlginç İş Fikirleri neler diye düşünenler için yeni iş fikirleriyle harekete geçmek isteyen ve bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir