Yeni Haberler
Stepn Para Kazanma
Stepn Para Kazanma

StepN Para Kazanma Sırları 2023

StepN Para Kazanma, fiziksel hareketleri ve Metaverse’i katlanarak büyüyeceği kesin olan bir teknolojiyle birleştiren ilk Web3 yaşam tarzı oyunudur. STEPN’de oyuncular hem dijital hem de fiziksel ödüller kazanmak için bir NFT Sneaker ile açık havada yürüyebilir, koşabilir veya koşabilir . STEPN hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunun spor ayakkabıların ve Metaverse’in geleceği için ne anlama gelebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

STEPN uygulaması nedir?

İlk olarak, STEPN, dünya çapında bugün ölçeklenen kripto uygulamaları yaratan inşaatçıları destekleyen yüksek performanslı bir blok zinciri olan Solana tarafından desteklenmektedir. Oyuncular, dijital gelirlerini oluşturmak için adımları izler ve kaydeder.

StepN İle Para Kazanma

STEPN, milyonları çevrimiçi ve paraya çevrilebilir ödüller için oynarken formda ve aktif olmaya teşvik ederek bildiğimiz şekliyle dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır. Şu anda 3 oyun modu vardır:

  • Solo modu – basamakları ve geliri artırarak tek başınıza oynarsınız
  • Maraton modu – maratonlara 24 saat önceden girer ve çevrimiçi maratona katılırsınız
  • Arka plan modu – Uygulama, oyun alanında yer alır. arka plan, günlük adımlarınızı biriktirir ve dijital spor ayakkabılarınızın dayanıklılığını/dayanıklılığını azaltmaz.

STEPN jetonu, uygulamanın resmi jetonudur ve oyunda para birimi olarak kullanılan şeydir. Tıpkı diğer herhangi bir kripto para birimi gibi çalışır ve kullanıcıların oyunu sorunsuz bir şekilde kendi hayatlarına entegre etmelerine olanak tanır.

STEPN, büyük isim Metaverse yatırımcılarından ve firmalarından 5 milyon doların üzerinde tohum turu finansmanı sağladıkları için lansman öncesi çok başarılı oldu. Bu teknoloji ve fikir, birçoğunun yöneldiği bir fikir gibi görünüyor.

StepN Nasıl Başlanır?

StepN Nasıl Başlanır?

Aktivasyon kodu. Diğer oyuncular tarafından alınabilecek bir aktivasyon koduna ihtiyacınız olacak. Bu, kodu diğer kullanıcılardan satın alabileceğiniz veya şanslıysanız ve zaten üzerinde olan bir arkadaşınız varsa, sizi ücretsiz olarak davet edebileceği anlamına gelir.

Kaydolun ve STEPN ayakkabılarını alın. Hesabınızı kaydedin ve biraz Solana’yı STEPN cüzdanınıza aktarın ve STEPN uygulama pazarından bir ayakkabı satın alın. Ondan sonra dışarı çıkıp para kazanmaya başlamanın zamanı geldi!

https://www.youtube.com/watch?v=diwYol-7mw4

Daha fazla para kazanın. Başka bir ayakkabı almak için yeterli parayı topladığınızda, fiyatın bir kısmı için yeni bir spor ayakkabı basabilirsiniz. Bu, spor ayakkabı portföyünüzü oluşturmaya devam etmenize ve daha sık para basmaya başlamanıza olanak tanır ve en sonunda, bunlar nadirlik düzeyine ve istatisSTEPN Neden Önemlidir?

Bu teknoloji önemlidir çünkü türünün ilk örneğidir. Bu, gerçek, fiziksel dünyamıza giren metaverse teknolojisinin ilk örneklerinden biridir .

Daha önce, yeni bir dijital çağla ilgili tüm konuşmalar, insanlar bunun şu anda hayatlarını yaşama biçimlerini etkileyeceğini ve etkileyeceğini düşünmediği için her zaman şüpheyle karşılandı. STEPN bunu tamamen değiştirdi ve çoğu kişi bunun daha iyi olduğunu söyleyecektir.

StepN Para Kazanma, tohum tur finansmanında başarısını zaten kanıtladı, ancak gelecekteki başarısı sadece tahmin edilmekle kalmıyor, aynı zamanda bekleniyor. İnsanlar, para harcamak zorunda olmadıkları ödüllerin cazibesine kapılırlar ve koşmanın hiçbir maliyeti yoktur!

STEPN’in spor ayakkabı ucuna gelince, olasılıklar sonsuzdur. STEPN, herhangi bir dijital spor ayakkabı şirketiyle ortak olabilir ve bu spor ayakkabıların oyuna sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini sağlayabilir.

Nike ve Adidas gibi markalar, yalnızca kendilerine ücretsiz marka tanıtımı sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda insanları dışarı çıkıp sağlıklı olmaları için motive eden ve onlara ilham veren bir projeye %100 ilgi duyacaktır. Bu Metaverse teknolojisi, markaların , kullanıcıların ödül kazanmak için kelimenin tam anlamıyla kullanabilecekleri NFT’ler oluşturmasına ve satmasına olanak tanır. Olasılıklar, zaten yeterince vurguladığımız gibi, gerçekten sonsuzdur.

Nike ve diğer şirketlerin buna katılması veya kendi versiyonlarını yaratması an meselesi. Asics, marka bilinirliği açısından çok büyük olan ve ileriye doğru atılmış büyük bir adım olan STEPN’in zaten bir parçası. Nike, yetkisiz Nike dijital varlıklarını sattığı için StockX’e dava açtı, bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

StepN Ayakkabı Seçimi 2022

STEPN spor ayakkabılarının farklı özellikleri vardır ve kazancınızı artırabilir veya azaltabilir.

  • Verimlilik: Daha yüksek verimlilik, yürürken saniyede daha fazla kazandığınız anlamına gelir.
  • Şans: Gizemli Kutu elde etme şansını artırır.
  • Konfor: GMT kazançlarını artırır. (Geliştiriliyor)
  • Esneklik: Bu, spor ayakkabınızın onarım sıklığını azaltır. Bunun da farklı modlar için farklı etkileri vardır. Solo Modunda bu, spor ayakkabının dayanıklılığını artırır. Ancak Maraton modundayken bu daha fazla kazancı temsil eder.tiklere bağlı olarak oldukça fazla satabileceğinden size daha da fazla para kazandırır.
  • Livu Para Kazanma ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha detaylı içeriklerimize ulaşmak için Google baz alarak arama sağlamanız mümkündür.

Metaverse nedir?

Metaverse, gerçek dünyayı taklit eden zengin kullanıcı etkileşimi için alanlar yaratmak için sosyal medyadan gelen kavramlarla birlikte artırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR) ve blok zinciri kullanan simüle edilmiş bir dijital ortam olarak tanımlanabili

NFT’ler nelerdir?

Değiştirilemez tokenler (NFT’ler),  
benzersiz tanımlama kodlarına ve onları birbirinden ayıran meta verilere sahip bir blok zincirindeki kriptografik varlıklardır . Kripto para birimlerinden farklı olarak, eşdeğerde alınıp satılamaz veya değiştirilemezler.

Kripto para birimine nasıl yatırım yapabilirim?

Basit bir ifadeyle, satın almak için bir yere ve koymak için bir yere ihtiyacınız var. 
Kripto para birimi satın almak için en popüler yer, kripto para birimi  
borsalarıdır . En popülerleri Coinbase, GDAx ve Bitfinex olmak üzere, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı borsa var.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir