Yeni Haberler
tişört tasarlayarak para kazanma
tişört tasarlayarak para kazanma

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Bir sanatçı değilseniz, ancak yine de moda ve tasarım yeteneğiniz varsa, tişört tasarlayarak para kazanabilirsiniz. Sanatçı olmayanlar için tişört tasarlayarak para kazanmanın daha kolay bir yolu var – TeePublic. TeePublic, tasarımlarınızı yayınlayabileceğiniz ve her satıştan komisyon alabileceğiniz çevrimiçi bir pazar yeridir. Gömlekler, tanklar ve kapüşonlular genellikle her biri 3 ila 5 dolar arasında satılır ve yüzde beşe kadar komisyon kazanırsınız.

Serbest çalışanlara tişört tasarlamaları için ödeme yapmak

Bir tasarımcı kiralamak için bütçeniz yoksa, maliyetleri azaltmak için talep üzerine baskı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Bu hizmetler, peşin maliyetler veya genel giderler talep etmez; ödediğiniz tek şey e-ticaret platformunun, alan barındırmanın ve dijital reklam kampanyalarının maliyetidir.

 İşinizi başlatmak için ihtiyacınız olan tek şey bir logo ve tişörtler için bir tasarım. Ayrıca Placeit gibi web sitelerinde telifsiz Photoshop dosyalarını ve simge paketlerini de arayabilirsiniz.

Bir tişört tasarımcısı seçerken, portföyünüze uygun bir profesyonel aradığınızdan emin olun. Ayrıca iyi değerlendirmeleri ve tavsiyeleri olan birini de istiyorsunuz. Tasarımcının çalışmalarını mutlaka inceleyin ve numune isteyin. Ayrıca, proje detaylarınız hakkında tasarımcıyla mümkün olduğunca açık bir şekilde iletişim kurduğunuzdan emin olun. E-postaları yanıtlaması çok uzun süren veya portföyü olmayan serbest çalışanlardan kaçının.

https://www.youtube.com/watch?v=BUPMDBLlPqo

Tişört yazdırmak için üçüncü taraf sipariş karşılama iş ortaklarını kullanma

Çevrimiçi bir mağazanız varsa, envanter ve sipariş yönetimi de dahil olmak üzere işinizin tüm yönlerini ele almak için üçüncü taraf bir sipariş karşılama iş ortağıyla (veya 3PL) bağlantı kurabilirsiniz. 3

PL’nin yardımıyla nakliye ve özel etiketlemeyi bile yönetebilirsiniz. 3PL depo çalışanlarınız, envanterinizi SKU’ya göre düzenleyerek hatalardan kaçınmanıza ve envanter yönetiminizi optimize etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca siparişleri yerine getirmek için ayrı bir çalışan tutma ihtiyacını ortadan kaldırarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Bir tişört işletmesi için bir ürün nişi bulma
Bir tişört işletmesi için bir ürün nişi bulma

Örneğin Printful, baskı maliyetlerini azaltmak için bir şirket içi üretim tesisi kullanır. 3 adımlı bir kalite kontrolünden yararlanır: otomatik bir yazılım, tişört üzerindeki grafiklerin baskıya hazır olduğunu onaylar, bir sipariş karşılama uzmanı, yazdırılırken tişörtün kalitesini doğrular ve personel, doğruluğunu kontrol eder ve tutarlılık.

 Tüm Printful tesisleri aynı şekilde çalıştığı için siparişlerinizin olabildiğince kaliteli olacağından emin olabilirsiniz. Serigrafi, dayanıklı olduğu ve canlı renklere sahip olduğu için basit tasarımlar için mükemmel bir seçimdir.

Bir tişört işletmesi için bir ürün nişi bulma

Bir tişört işletmesi yürütmek söz konusu olduğunda, bir ürün nişi bulmak çok önemlidir. Tüm insanlar için her şey olmak zorlayıcı olacaktır, bu nedenle tek bir alana odaklanmak en iyisidir. Bazı insanlar, gençler veya yerel işletmeler gibi belirli bir insan grubunu hedeflemeyi tercih eder.

 Diğerleri, kişisel zevklerine veya belirli bir olaya hitap eden bir konuda uzmanlaşmayı seçer. T-shirt işiniz için hedefleriniz ne olursa olsun, müşterileriniz için hem benzersiz hem de çekici bir ürün nişi bulduğunuzdan emin olun.

Karlı bir tişört işi yaratmanın anahtarı, hedef müşterileriniz arasında popüler olan bir ürün nişi bulmaktır. Bu kulağa karmaşık gelebilir, ancak bir ürün nişi bulmak aslında o kadar da zor değil. 

Ürün nişleri ve doğru olanı nasıl bulacağınız hakkında yüzlerce makale var. Bir ürün nişi, satış potansiyeli olan ve geniş bir pazara sahip olandır. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için ilgi alanlarınıza uygun pazar nişini bulmanız gerekecek.

Bir tişört işletmesi için bir ürün nişi bulma

Tişörtleri basmak için talep üzerine baskı şirketlerini kullanma

T-shirt oluşturmak ve basmak için isteğe bağlı baskı şirketlerini kullanmak, çok az parayla yeni bir iş kurmanın harika bir yoludur. Bir alan adına, Shopify hesabına ve tasarıma ihtiyacınız olacak. 100 doların altında bir maliyetle işletmenizi oluşturabilir ve başlatabilirsiniz

. T-shirt oluşturmak ve basmak için isteğe bağlı baskı şirketlerini kullanmak, ürünlerinizi sosyal medya aracılığıyla tanıtmanıza da yardımcı olabilir.

Çok sayıda çevrimiçi isteğe bağlı baskı hizmeti olsa da, birkaçı öne çıkıyor. Örneğin Gooten, ürünleri tanıtmak ve satışa sunmak için ücretsiz bir platform sunuyor. Diğer birçok şirketin aksine, Gooten tamamen bağımsızdır, bu nedenle gömleklerinizin

Çin’de üretilmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Diğer bir isteğe bağlı baskı hizmeti olan Fuel, üç ila dokuz günlük bir geri dönüş süresi sunar. Şirketin ücretleri, sipariş ettiğiniz ürün sayısına ve aradığınız hizmetin türüne bağlıdır.

Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha detaylı içeriklerimize ulaşmak için Google baz alarak arama sağlamanız mümkündür.

Tişört tasarlayarak gerçekten para kazanabilir misin?

Tasarımlarınızı web sitelerine güncelleyebilirsiniz ve zor işi onlar yapar. Dünya çapında teslim ederek yaptıkları her satış için bir miktar telif hakkı kazanacaksınız . Her satıştan aldığınız para bir web sitesinden diğerine değişir, ancak telif ücretlerinin satış fiyatının %10’u civarında olmasını bekleyebilirsiniz.

Tişört tasarımcıları ne kadar para kazanıyor?

ZipRecruiter yıllık maaşları 68.000 ABD Doları kadar yüksek ve 18.500 ABD Doları kadar düşük görürken , T Shirt Tasarımcısı maaşlarının çoğu şu anda 22.500 ABD Doları (25. yüzde dilim) ile 31.000 ABD Doları (75. yüzde dilim) arasında değişmektedir ve Birleşik Devletler genelinde en çok kazananlar (90. yüzde dilim) yıllık 45.500 ABD Doları kazanmaktadır.

Sıfırdan bir tişört yapmanın maliyeti nedir?

Gömlek başına ortalama 15$’a göre üretim maliyetleri yaklaşık 3,15$ ‘a mal oluyor . 
Gömlek daha sonra daha fazla dağıtım için bir toptancıya gönderilir. Toptancı firmaların sadece maliyetlerini karşılamaları değil, aynı zamanda para kazanmaları da gerekiyor

Online t-shirt işi karlı mı?

Çevrimiçi bir tişört işletmesi oluşturmak karlıdır ve diğer iş fırsatlarına kıyasla düşük başlangıç ​​maliyetlerine sahiptir. T-shirt iş karı, nişinize ve pazarlama maliyetlerinize bağlı olarak değişirken, 30 gün gibi kısa bir sürede karlı bir ek gelir akışı oluşturabilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir