Yeni Haberler
Yaz İçin İş Fikirleri 2022
Yaz İçin İş Fikirleri 2022

Yaz İçin İş Fikirleri 2023

Yaz İçin İş Fikirleri 2022 ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Ayaklarınızı ıslatacak pek çok yaz iş fikri var. Limonata standından yemek kamyonuna, bebek bakıcılığından ev boyamaya kadar, becerilerinize ve ilgi alanlarınıza uygun bir seçenek var. Girişimcilikte yeniyseniz, saygın bir markanın franchise ortağı olarak başlamak isteyebilirsiniz. Ancak büyük bir sermayeniz olmasa bile, bu iş yeni başlayanlar için harika bir fırsat.

Limonata standı

İster limonata standı açmayı, ister dondurma satmayı düşünüyorsanız, dondurma veya limonata satışının çok fazla hazırlık gerektirdiğini bilmelisiniz. Konumu doğru belirlemek, limonata standınızın fark edilmesini sağlamak için çok önemlidir. Ek olarak, en yoğun trafik için standınızı zamanlamak önemlidir. Günün en sıcak zamanı öğleden sonradır ve insanların serinletici içeceklere ihtiyacı olacaktır. Mümkünse, daha fazla limonata satabileceğiniz bir topluluk etkinliği sırasında standınızı kurmayı düşünün.

Yiyecek kamyonu

Yiyecek kamyonları, fast food endüstrisinde sıcak bir trend ve yiyecek kamyonu sahipleri bu trendi kendi avantajlarına kullanmalıdır. Taco Bell’e göre, tüketicilerin yüzde 69’u mobil cihazlarından yemek sipariş ediyor. İlgili üçüncü taraf uygulamalar tarafından görülmek için web sitenizi mobil kullanım için optimize etmelisiniz. Müşterilerin hareket halindeyken yemek kamyonunuzdan yemek sipariş etmelerini sağlamak için kendi mobil uygulamanızı oluşturmak da iyi bir fikirdir.

Yiyecek kamyonu

Ev Boyama

Yaz için çok sayıda ev boyama iş fikri var. Çok küçük bir yatırımla ev boyama işine başlayabilirsiniz – bazı durumlarda 500$’a kadar. Sermayeye ek olarak, bir iş planı geliştirmeniz, bir iş imajı oluşturmanız ve pazarınızı hedeflemeniz gerekecek. Ardından, ekipman ve sarf malzemeleri satın almanız gerekecek. Son olarak, tamamlanmış işlerden oluşan bir portföy oluşturmanız gerekecek. Arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz için işleri tamamlayarak küçük başlayın.

Bebek Bakıcılığı

Evinizde boş zamanı ve yeri olan bir ebeveynseniz, bebek bakıcılığı işine başlamayı düşünün. Birçok insan gün içinde meşgul olduğu için bebek bakıcılığı hizmetine başlamak için en iyi zaman yaz aylarıdır. Bununla birlikte, bebek bakıcılığı çok fazla özveri, stratejik planlama ve tutku gerektirir. Sonra, küvet tamir işi var. Tutkulu bir tamirciyseniz, bu iş yıllarca sürecek. Ancak bu alanda büyümek için kendinizi nasıl pazarlayacağınızı bilmeniz gerekir.

Youtube’da Popüler Blogger Olmak İçin Adım Adım Kılavuz

Sürüş Tiyatrosu

Sürüş Tiyatrosu

Birçok film sever, arabalı tiyatroyu çekici bir yaz iş fikri olarak görecektir. Ancak fikir yaz aylarıyla sınırlı değil. Sinemaseverler klasik filmleri şehrin dışında bir ortamda izlemeyi severler. Arabalı tiyatrolar, bir restoran veya barı açık tutmanın ve sıcak yaz aylarında gelişmenin harika bir yoludur. New York City’de hem şehir yasa koyucuları hem de restoran sahipleri açık havada yemek servisi hakkı için savaşırken, açık havada yemek yemek sıcak bir konudur. Birçok kişi buna karşı olsa da, şehir yetkilileri ve Belediye Başkanı Bill de Blasio bu konsepti desteklediklerini söylediler.

Yaz İçin İş Fikirleri 2022 ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Konu ile alakalı daha detaylı içeriklerimize ulaşmak için Google baz alarak arama sağlamanız mümkündür.

Hangi işletmeler yaz aylarında başarılı olur?

Çim biçme
Dış ev temizliği ve cam yıkama
Garaj temizliği/organizasyonu

Sıcak havanın olası iş fikri nedir?

Herkes için yemek servisi . Yerel ve sağlıklı bir catering işine başlayabilirsiniz; yaz mevsimi çok sayıda barbekü ve parti demektir. Herkes yemeği sever, bu nedenle onlara aralarından seçim yapabilecekleri çok çeşitli mutfaklar sunabilirsiniz. İyi yemek yapabiliyorsan ve biraz yardım alabiliyorsan, o zaman her zaman yiyecek isteyen birileri olacaktır.

Yaz aylarında hangi yiyecekleri satabilirim?

Taze Şeftali Ayakkabısı
Domates ve Karpuz Salatası
Kırmızı Acılı ve Mavi Patates Salatası
yaban mersinli kekler
Böğürtlenli Buzlu Çay.
Pişirmeden Karides Ruloları

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir