Yeni Haberler
Youtube camlı yayın üzerinden para kazanma
Youtube camlı yayın üzerinden para kazanma

Youtube Canlı Yayın Para Kazanma

Youtube Canlı Yayın Para Kazanma yollarını paylaşacağız.YouTube, yalnızca bir video akışı sitesi olarak değil, aynı zamanda para kazanma özelliğiyle de popüler hale geldi. YouTube aboneleri ilgi alanlarına göre YouTube kanalları oluşturur ve takipçilerine çeşitli videolar sunar.

Sosyal Medya

Geçmişte magazin gündemindeki şarkıcılar, sanatçılar ya da isimler ünlü bir şekilde ekranlarda boy gösteriyordu. Günümüzde sosyal medya fenomenleri de popülerdir. Sosyal medyanın artan gücü ile ünlü olmak daha kolay hale geldi. Özellikle YouTube’da yayınlayarak milyonlarca kişiye ulaşabilir; Ünlü olabilir ve para kazanabilirsiniz. YouTube video barındırma sitesinin sahibi Google, kullanıcılarına para kazanma fırsatı verdi.

Youtuge canlı yayın

Farklı VE Orjinal İçerik

Orijinal içerik üretin. Başka kimsenin yapmadığı benzersiz videolar oluşturun. Kitlenizi genişletin. Sizi iyi takip eden kişileri iyi analiz edin ve beğendikleri videoları yüklemeye çalışın. Kullanıcılar en aktif olduğunda canlı yayın yapın. Etkileşimli olun. YouTube videolarınızdaki yorumları düzenli olarak okuyun. Takipçilerinizin merak ettiği soruları yanıtlayın.

Profesyonelce çalış. Gerekirse bir ekip oluşturun. Kendi benzersiz logonuzu oluşturun. Kanalınızı güncel tutun. Bununla ilgili videolar yükleyin. Video içi etiketleme sistemini doğru şekilde kullanın. Telif haklarına dikkat edin.

https://www.youtube.com/watch?v=e-HHbsfraDM

Youtube Para Kazanma Hesaplaması

YouTube kanalını oluşturdunuz. Kendinize özgün içerikler üreterek belli bir abone sayısına ulaştınız. Şimdi para kazanma zamanı. Youtube Canlı Yayın Para Kazanma aktivasyon sürecini açıklayalım:

Şimdi her şeyi yaptık. Ne kazanacağımızı şaşırıyoruz. Bunun için YouTube, para kazanma istatistikleri hakkında bir rapor bölümü hazırladı. Tahmini kazançlarınızı YouTube Analytics’in Kazançlar sekmesinde görebilirsiniz. Nihai kazancınız varsa, bunları AdSense hesabınızda da bulabilirsiniz.

Youtube Para Kazanma Hesaplaması

YouTube Studio

YouTube Studio’da oturum açın. Soldaki menüden Analitik’i seçin.  Üst menüden Kazançlar’ı seçin. Tahmini kazançlarınız hakkında bilgi almak için Aylık Tahmini Kazanç Raporunu kullanabilirsiniz.

Youtube Canlı Yayın Para Kazanma

Kanal üyelikleri ve ürünlerle ilgili işlemlerden elde edilen tahmini gelire ilişkin bir genel bakışı görüntülemek için işlem geliri raporunu kullanabilirsiniz. Makalimi okurken vaktinizi harçadığınız için teşekkürler iyi günler dilerim. Youtube Canlı Yayın Para Kazanma ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Google arama motorunu kullanarak sitemiz içeriğinde arama sağlayabilirsiniz

YouTube canlı akışımdan nasıl para kazanırım?

YouTube Studio’yu açın.
Oluştur’u tıklayın. 
Canlı git.
Hemen Yayın sekmesinden bir canlı yayın başlatın veya Yönet sekmesinden bir canlı yayın planlayın.
Üst kısımdan Para Kazanmayı Düzenle’yi tıklayın.
Bir para kazanma ayarı seçin.
Kaydet’i tıklayın.

Canlı yayından nasıl para kazanırım?

Reklam yayınlamaktan korkmayın.
Görüntüleme başına ödeme ile etkili ödeme duvarları oluşturun.
Sadık hayranlarınızdan bağış kabul edin.
Aboneliklerle görüntülemeyi koruyun.
Sevdiğiniz markaların ortağı olmayı düşünün. 
Yayınlarınız için sponsorlarınız olsun.

YouTube’da abone başına ne kadar para kazanıyorsunuz?

YouTube, kanalınızdaki abone sayısına göre size ödeme yapmaz . Aboneler, en son videolarınıza kolayca erişebilmek için hesabınızı takip etmeyi seçen kişilerdir. Bir video yayınladığınızda, otomatik olarak ana sayfalarında görünecekti

Yılda 4000 saat almazsan ne olur?

Kanalınızdan para kazanmak için son 12 ayda 1000 aboneye ve 4000 saat herkese açık izlenme saatine sahip olmanız gerekir. 
Bunu kanalınızın ilk 12 ayında başarmak zorunda değilsiniz, bu sürekli bir hedeftir. 
Hedefe ulaşmazsanız, 
para kazanamayacak olmanız dışında hiçbir şey olmaz

 

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir