Yeni Haberler
Youtube'da Popüler Blogger Olmak İçin Adım Adım Kılavuz
Youtube'da Popüler Blogger Olmak İçin Adım Adım Kılavuz

Youtube’da Popüler Blogger Olmak İçin Kılavuz

Youtube’da Popüler Blogger Olmak İçin Kılavuz, en popüler medya reytinginde mükemmel insanlar. Küresel pandemiye, bu platformda blog kariyeri olan ilgi daha önce hiç bitmedi. Rekabet çok arttı. YouTube ‘da bloğu pek çok şekilde nasıl kişileştirirsiniz? İlk nesil YouTuber’ların eskiden olduğu gibi, yalnızca sezgiye öncelikler.

Ve bu başarı, başarılı bir YouTube kanalını büyütmenize yardımcı olacak yeni ve gerçek bir rehber edineceksiniz.

Youtube Da Popüler Olmak İçin Yapılması Gerekenler Hazırlıklar Nelerdir?

Eğer Youtube üzerinden çok izlenen bir kanalınızın olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Sizler için geniş bir içerik hazırlayarak size destek olmak istedik. Hadi lafı fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İlk Hazırlıklar

Bazı insanların bir profil oluşturduktan sonra ilk hamlelerinin bazı gerçek YouTube satın alımlarını satın alacağını düşünüyor. Bu büyük bir hata gibi. Yeniz yapmak bu aşamadaki görevleriz araştırma ve kanalınızın izleyicilerine neler yapacağını, nasıl bir tepki gösterilmesi hedeflenen ve hedefinizden nasıl etkilenmeden hedeftir.

Kanalınızı aktifliğiniz olarak video yüklemeye öncesinden hedefinizin tercihlerini izlemeniz gerekir. Yapabilecek hatalardan dolayı zaman içinde yetiştirilecek olan buna göre ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Youtube ANAHTAR KELİME ARAMASI

Ve potansiyellerinin nelerden hoşlan nasıl olacak? Hedef kitlenizin ne olduğunu, nişinizde aynı hedef kitle için diğer blog yazarlarını bulun. Videolarına bakın ve yorum özellikle dikkat edin. İnternetteki şehirlerin geçtiği yollarda dolaşmaktan geçenler. Ve sadece mevcut olanlar içinde bulabilirsiniz. Eğitime ulaşabilecek hale getirmek, itibarınızı büyütmek ve deneyime yönelik yazarlarınıza sahip olmanızdan için iyi bir kişi.

Anahtar Kelime Araması

Doğru ve sorunsuz bir şekilde geliştirmek, uygun seçenekler bulmak için bulmak ve uygun bir hedeftir. Anahtar, potansiyelinizi kullanıcınızı bulmasına yardımcı olan platformlara ve YouTube’larının videolarınızı kategorilere yardımcı olan seçenekleriniz var. İçeriğiniz hakkında bilgi verirler, daha sonra analiz edilir ve sistematiğe edilirler. Bu sistem karmaşık ve YouTube geliştiricileri dışında tam olarak nasıl anlatılır. Ancak, yardımcı olan bazı gerçekler var. Örneğin, satın alabilirsiniz.

 • Videolarınızda – videonuzun keşfedilmesi için başlıklar ve açıklama belirli terimler içermelidir
 • Kanal bilgilerinizinizde – sektörünüzü geliştirmek için güzel bir ek
 • Kanal Etiketleri bölümü. Bu özellikler, profillerde bulunabilecek özel bir alandır. Orada, sarf malzemelerini sarf etmek için en iyi şekilde tanımlayacaktınız. Temel olarak, terimleri virgülle ayırarak eklemeniz yeterlidir. Örneğin bir yemek pişirme kanalınız varsa ve yemek yemeklerini belirtebilirsiniz.
 • Kanal Anahtar Kelimeleri. Bu bölümün, kanalınızın (Stüdyo) endüstrilerinde sanayi olacaktır. Kanal anahtar satın alımları, ürünleri satın almak için satın alımlar.

Düzenli Program Ayarlamak

Zamanlama, herhangi bir sosyal medya için çok önemlidir. Ve YouTube bir istisna değildir. Büyümek için, sürekli olarak ortaya çıkmanız gerekir, sürekli sizi sürekli olarak fark edeceklerdir. YouTube ortalamalarının ağırlığı 3 video hakkındadır. Daha fazla can sıkıcı olabilir ve çok fazla bileşen olabilir. Bir yandan, içinde bulunan az videolardan, insanlarınızın içinde bulunduğu koşullardan başka bir yayınz olur. Bu ilave, hedef kitleyle etkileşim kurmanıza hem de diğer etkinlikler ve özetler için biraz zaman ayırmanıza geniş kapsamlı olarak bağlıdır.

DÜZENLİ PROGRAMI AYARLAYIN

Youtube’da Popüler Blogger Olmak İçin Kılavuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Google arama motorunu kullanarak sitemiz içeriğinde arama sağlayabilirsiniz. Youtube’da Popüler Blogger Olmak İçin Kılavuz içeriğimizin devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Marka Çalışması Yapmak

Tasarımınızı çekici hale getirmek için önemli ve profilinizin potansiyelini yansıtabilirsiniz. Ziyaret etmek için mağazanın ön camii gibi olmalıdır. Bu sunumunuz, göze hoş çekici ve dikkat çekici getirmek önemlidir. Bu artı, markanızı şu görsellerle geliştirebilir:

 • Renk uyumu. Bu, kanalınızı belirli bir renktir. Bu renklerin boyutlandırılması için çağrışım yapılacak olan bu da sizi anlatacaklarınız hale gelecek.
 • Logo. Bu veya temsiliniz olan bir resim simgedir. Kişiliğiniz ve sizin için güçlü olan bir şey olabilir. Örneğin, olayla ilgili nasıl yapılır’ı yaşıyorsanız, makaralar, ipler veya iğneler vb. gibi bir şey düşünülebilir. Video veya hayvanınızı, herhangi bir eşyanızı taktığınız ikonik bir aksesuar olabilir!
 • Şık tanımlar. Kanalınız belli bir sektöre bağlı için, Lily Singh’in taktığı çıtçıtlı şapkalar veya Jacksepticeye odasının arka plan oyun ekipmanları ve tasarımındaki gibi iç mekânınızda veya kıyafetinizde onu vurgulayacak bazı gereçlerdeki görünümünde.  

Analiz Ederek Çalışmak

Analiz bölümünden bahsetmek için kullanmaktır. Bu iç görülerin amaçlarının, hedef kitlesinin kim olduğunu, farklı içerik türlerinden ne gibi tepkiler verebilirsin, ne zaman yayınlamanınım için uygun ve daha fazlasını yapabilirsin. Bu size yakın olması, sizin durumunuz bir zaman meselesidir. Ayrıca bu, videolarınızı karşılaştırma, hangi başarı ve sonuçtan dolayı iyi olduğuna inandığınız ve gerekmediğine gerek duymadan gerekip gerekip gerekmediğidir.

Kaliteli İçerikler Oluşturmak

İçerik kalitesi, her şeyi yenen yok. Günümüzde, YouTube ‘da gerçekten ilginç ve çekici olandan çok fazla bilgi çöplüğü var. Ve en kaliteli imalatlar tasarımlar, birkaç temel uymanız için:

 • Kutunun dışını düşün. Sektörlerin çoğu için %100 özdeş olacak hiçbir şey yoktur, bu ek kalabalığınıza “VAY” dedirecek olağanüstü bir şey sunmalısınız.
 • Kendine iyi bir kulaklık al. Elbette, modern akıllı telefonlar video kalitesi sunabilir, yine de güzelleştirmek için en iyi şekilde bir tripoda ve iyi ses için bir mikrofona olacaktır. Mevcut bütçeniz yetiyorsa, bir kameraya yatırım yapın, bu bütçenizi artırmanızı artırın.
 • Videonun ortalama bir alana ait olduğu alana. Ancak filmlerinizi 10-20 dakika tutmanız tavsiye edilir. Önemsiz ve satın alınamayan her şey e edilemez. Rastgele temalar hakkında gevezelik etmek için bir vlog çekebilirsiniz.
 • Nişinize bağlı kalın. Kitlenizin sahip olduğu tüm ilgi alanlarını benimsemeye başlayın. Yapacak bir şey olsa bile, söylemeyecek. Tek bir bölüm kalmanız için çok daha iyi olacaktır.
 • Pozitif kal. İyi bir vibe, herkesle iletişim kurmasına ve iyi bir yardımcı olan. Dünya genelinde, stresi evde kalmak için kalan tek kanal internetin eğlencesi ve eğlencesi için son derece önemli hale geldi
  .
 • Konuşmanız üzerinde çalışın. Konuşma, kitap boyutu çekebilecek başka bir kaynak. Konuşmanızda net ve hoş olmak çekici bir özelliktir. YouTube’a içerik yüklemeye bir plandan önce biraz antrenman yapın – test videosu çekiş, neyle ilgili sevmediğinizi değil ve konuşun. Ayrıca, duraklamalardan ve planlardan için kısa bir manzara yazın.

YouTube blogu nedir?

Bazen vlog (/vlɒɡ/) olarak kısaltılan bir video blogu veya video günlüğü, ortamın video olduğu bir blog biçimidir .

YouTube’da kaç aboneye ödeme almanız gerekiyor?

YouTube İş Ortağı Programına göre kanalınızdan para kazanabilmek için 1.000 veya daha fazla aboneye ihtiyacınız var.

YouTube’da 1k aboneden sonra ne olur?

Bir tebrik e-postası alırsınız . Kilometre taşına ulaştıktan sadece birkaç gün sonra, 1000 aboneye ulaştığınız için sizi tebrik eden bir e-posta alacaksınız.

YouTube size nasıl ödeme yapıyor?

YouTube size nasıl ödeme yapıyor?
YouTuber’lar nasıl ödeme alır? Forbes verileri, YouTube’dan en çok kazananların yıllık gelirlerinin %50’sini reklamlardan elde ettiğini gösteriyor . Bir YouTube kanalı oluşturduktan sonra bir AdSense hesabı oluşturabilir ve para kazanmayı etkinleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir!

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma

Instagram Canlı Yayın Para Kazanma yeni bir şey özellik değil. Henüz tüm kullanıcılara açılmayan bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir